Start Aktualności Wystawa pająków i skorpionów w Nysie

Wystawa pająków i skorpionów w Nysie

przez Nysa Hot

Już od niedzieli, 2 sierpnia w Nysie będziemy mogli oglądać niesamowitą wystawę pająków i skorpionów. Na wystawie zobaczymy 35 żywych okazów a także pająkowe przedszkole. Prawdziwi śmiałkowie będą mogli potrzymać pająka na ręce.

Ekspozycja będzie czynna od 2 do 16 sierpnia w godzinach od 10.00 do 18.00. Pająki i skorpiony zobaczymy w Studio 190 nmp przy ul. Kościuszki 10. Wejście od ulicy Poznańskiej. Podczas wystawy jej opiekun odpowie na wszystkie pytania. Zobaczymy m.in. jednego z najniebezpieczniejszych pająków świata, czarną wdowę, a także jednego z największych gatunków ptasznika i liczne skorpiony. 

O każdej pełnej godzinie można potrzymać najbardziej łagodnego ptasznika na ręce. Bliski kontakt z żywymi okazami, może okazać się dla niektórych sposobem na przełamanie negatywnych stereotypów oraz fobii towarzyszących wizerunkowi pająka, czy skorpiona. 

Zwiedzający wystawę będą mieć możliwość fotografowania oraz filmowania wszystkich prezentowanych okazów. Zwierzęta będą zamknięte w szklanych terrariach, które zapewniają oglądającym bezpieczeństwo. Bilety są do nabycia przy wejściu na wystawę.

Cennik biletów:
✔ normalny: 15 zł
✔ ulgowy: 10 zł
✔ grupowy: 8 zł (minimalnie 10 osób)
✔ rodzinny: 40 zł (2 dorosłych + 2 dzieci),
✔ dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis – nie dotyczy grup zorganizowanych.

Organizator wystawy zadbał o bezpieczeństwo odwiedzających i zgodnie z najnowszymi zaleceniami wprowadził procedury chroniące zdrowie odwiedzających, aby wszyscy mogli bezpiecznie i przyjemnie korzystać z atrakcji.

Kontakt w sprawie wystawy i rezerwacja wycieczek dla grup zorganizowanych pod numerem telefonu 534 353 777.

Foto: Wystawa pająków i skorpionów / Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź