Start Hot XIII edycja Festiwalu Ognia i Wody będzie jeszcze bardziej wystrzałowa!

XIII edycja Festiwalu Ognia i Wody będzie jeszcze bardziej wystrzałowa!

przez Nysa Hot

Tegoroczny Festiwal Ognia i Wody zapamiętamy z pewnością jako jeden z najlepszych w historii. Godzinne widowisko z fajerwerkami, muzyką, ogniem i laserami było spektakularne. Okrasił je jeszcze film o niesamowitej historii naszego miasta. Włodarze Ośrodka Rekreacji AKWA zapowiadają, że przyszłoroczna edycja wydarzenia będzie jeszcze bardziej wystrzałowa!

– Już teraz mogę zapewnić, że to będzie prawdziwa petarda! Planujemy kilka fantastycznych nowości, na razie nie mogę za wiele zdradzić, ale uchylę rąbka tajemnicy, że jednym z pomysłów jest usytuowanie sceny na wodzie! Tyle zdradzę na początek, a kolejne nowości też zapowiadają się pasjonująco – mówi Łukasz Bogdanowski, manager Ośrodka Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie. 

Czekamy zatem niecierpliwie na kolejne informacje w tej sprawie. Tymczasem przypomnijmy sobie jak to było w tym roku. Poniżej kilka filmików z tegorocznej edycji.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź