Start Aktualności Z mapy Nysy znikają popularne niegdyś sklepy

Z mapy Nysy znikają popularne niegdyś sklepy

przez Nysa Hot

Jeszcze nie tak dawno robiliśmy w nich zakupy, a dziś pozostał już tylko stary szyld lub pojawił się nowy z zupełnie inną nazwą. Niektóre tak bardzo wrosły w nyski krajobraz, że mamy wrażenie, iż był w danym miejscu praktycznie od zawsze. W ostatnim czasie z mapy Nysy zniknęło kilka popularnych sklepów.

Mowa m.in. o sklepie Ewa na ul. Celnej widocznym na powyższym zdjęciu. Oferował bardzo szeroki asortyment, od pasmanterii przez ręczniki, pościel, karnisze, po parasole. Od miesięcy o tym miejscu przypominają już tylko coraz bardziej wyblakłe szyldy.

Innym przykładem jest także bardzo niegdyś popularny sklep papierniczy w Rynku. Trudno uwierzyć, że został zlikwidowany już prawie pół roku temu. Chyba nie ma w naszym mieście osoby w okolicach trzydziestki, która nie kupowała tam chociaż raz szkolnych przyborów.

A Wam których sklepów najbardziej brakuje? Dajcie znać w komentarzach.

Powiązane artykuły

2 komentarze

Jan 14 grudnia 2020 - 19:33

Kefirej na starej Kostrzewy

Karolajla 14 grudnia 2020 - 23:51

Księgarnia Annal w Rynku, cepelia również na Rynku, mały butik ze sztuczna biżuteria firmy Colibra na ul. Prudnickiej, mały sklepik że słodyczami na ul. Prudnickiej koło Stodoły, kiermasz świąteczny na Rynku!

Komentarze niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź