Start sport Za darmo na mecz Polska-Rosja

Za darmo na mecz Polska-Rosja

przez Nysa Hot

W najbliższy poniedziałek rusza dystrybucja biletów na mecz kadry narodowej Polski z naszpikowaną gwiazdami Rosją. Pula blisko 500 biletów zostanie przekazana bezpłatnie.

Z darmowych wejściówek będzie mogła skorzystać nasza młodzież szkolna w wieku do 15 lat. Ilość biletów jest ograniczona więc decydować będzie kolejność odbioru w kasach Hali Nysa. Pozostali chętni aby obejrzeć futsal na najwyższym poziomie będę musieli nabyć bilety w cenie 10 zł. Ich dystrybucją zajmie się w pierwszej kolejności Opolski Związek Piłki Nożnej. – Nie pamiętam kiedy ostatni raz nasza futsalowa kadra grała towarzysko w Polsce z takim rywalem – mówi prezes Agencji Rozwoju Nysy, Bogdan Wyczałkowski. – Na pewno będzie komplet publiczności, a że Nysa potrafi kibicować przekonaliśmy się podczas zeszłorocznego turnieju Futsal Masters. Transmisję z meczu będzie prowadzić portal łączy nas piłka.

Biało-czerwoni z aktualnym Wicemistrzem Świata i brązowym medalistą mistrzostw Europy zmierzą się 2 i 3 lutego, w Opolu i Nysie. Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 17.00. Piłkarzy na parkiet Hali Nysa wyprowadzą wychowankowie nyskiej Akademii Młodych Orłów.

fot. laczynaspilka.pl

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź