Start Aktualności Za nami Cukry Nyskie Summer Cup

Za nami Cukry Nyskie Summer Cup

Turniej siatkówki plażowej nad Jeziorem Nyskim

przez Nysa Hot

Cukry Nyskie Summer Cup w premierowej odsłonie. 21 sierpnia turniej siatkówki plażowej przyciągnął pary praktycznie z całej południowej Polski.

W zmaganiach wzięli udział zawodnicy m.in. z Legnicy, Wrocławia, Kłodzka, Opola i Wodzisławia Śląskiego. Zwycięzcami zostali po pasjonującym finale zawodnicy reprezentujący Nysę i Wrocław Nalborski/Sdebel. W finale pokonali 2:0 parę z Kędzierzyna-Koźle Brzozowski / Setlak. Podium uzupełnili zawodnicy z Nysy Alan Wolak i Dariusz Pryga. Brązowi medaliści to największa niespodzianka pierwszej edycji tego turnieju.

– Poziom sportowy znowu nas zaskoczył, bo z 20 rywalizujących par 6 miało duże ambicje na wygraną. Po raz kolejny nad Jeziorem Nyskim dobre zawody rozgrał Radek Brzozowski, Mistrz Nysy sprzed dwóch tygodni. Mam nadzieję, że wraz z Cukrami Nyskimi za rok powtórzymy ten turniej – mówi prezes klubu Beach Volley Nysa, Wojciech Kondracki

Dla czołówki zawodów atrakcyjne nagrody przygotowały Cukry Nyskie. Rodzima firma jak zawsze stanęła na wysokości zadania, choć tym razem nie jako partner zawodów, ale główny sponsor tytularny.

– Kiedy pojawił się projekt, zdecydowaliśmy na niego od razu. Myślę, że siatkówka plażowa będzie w dalszym ciągu przyciągać zawodników i kibiców, a impreza stanie się cykliczna. Na pewno będziemy brali w tym udział – mówi Wiceprezes Spółdzielni Pracy Cukry Nyskie, Iwona Hamiec

Dla firmy to dobra okazja do pokazania nowych produktów, których z roku na rok przybywa. Wśród szerokiej gamy smaków, znajdziemy też propozycje typowe na lato i ciastka fit.

Jednym ze sponsorów wydarzenia była również goświnowicka Bioagra, raz po raz dająca świetny przykład społecznej odpowiedzialności biznesu.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź