Start Hot Zaczynają się jarmarki w regionie!

Zaczynają się jarmarki w regionie!

przez Nysa Hot

W najbliższy weekend koniecznie trzeba wybrać się na świąteczny Jarmark. Polecamy jarmarki w Nysie, Otmuchowie i Paczkowie. 

Jarmark w Nysie

Na bożonarodzeniowych stoiskach spróbujemy wybornych specjałów od najlepszych okolicznych rzemieślników, a także odkryjecie masę fantastycznych pomysłów na prezenty dla najbliższych. Do tego niemal każdy dzień wypełnią liczne animacje, warsztaty i konkursy.

Jarmark w Otmuchowie

W najbliższy weekend (16-17 grudnia) także w Otmuchowie odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy (przy ul. Zamkowej, w godzinach 9.00-13.00).

Tegoroczna edycja będzie jeszcze większa i piękniejsza. Kilkunastu lokalnych wystawców zaprezentuje swoje wyroby, m.in.: ozdoby, potrawy i wiele innych.  Tradycyjnie Dom Kultury Zamek będzie częstował świątecznymi pysznościami.  W świąteczny klimat wprowadzą nas również występy artystyczne, które zaplanowano na sobotę.

Jarmark w Paczkowie

16 grudnia o godzinie 9:00 zapraszamy na paczkowski Rynek. Każdy będzie miał możliwość dokonania niepowtarzalnych zakupów i spróbowania świątecznych przysmaków.

Ponadto wspólne wykonanie łańcucha na choinkę oraz kolędowanie!

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź