Start Na sygnale Zaginęła Irena Piecha z Nysy

Zaginęła Irena Piecha z Nysy

przez Nysa Hot

Wyszła z domu i nie wróciła. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowe Policji w Nysie poszukują Irenę Piechę.

Pracowity tydzień dla lokalnych policjantów, pod względem akcji poszukiwawczych. Przez ostatnie dni, funkcjonariusze byli zaangażowani w odnalezienie mieszkańców regionu. Gdy tylko zaginionych udawało się odnaleźć, mundurowi przyjmowali kolejne zgłoszenie o poszukiwaniach. Tym razem nyska Policja poszukuje Irenę Piechę

Mieszkanka Nysy wyszła z domu w czwartek i do tej chwili nie powróciła. Kobieta nie nawiązała także kontaktu z najbliższymi. W odnalezieniu Pani Ireny może pomóc udostępniony rysopis.

Zaginiona:

Irena Piecha

ur. 25 września 1959 roku

zam. Nysa

Rysopis: wzrost około 160 cm, średniej budowy ciała, włosy krótkie koloru blond, oczy koloru zielonego. W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę koloru zielonego z kapturem, jasne spodnie dżinsowe, buty za kostkę koloru czarnego. Kobieta miała przy sobie torebkę koloru ciemnego z frędzlami.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu kobiety, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź