Start Aktualności Zaginęły dwie nastolatki. Policja prowadzi poszukiwania

Zaginęły dwie nastolatki. Policja prowadzi poszukiwania

przez Nysa Hot

Komenda Miejska Policji w Opolu prowadzi poszukiwania dwóch nastolatek, które 27 grudnia 2020 roku samowolnie oddaliły się z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Stobrawie. Dziewczyny do tej pory nie nawiązały kontaktu z opiekunem prawnym i rodzicami. 

Paulina Ślemp c. Roberta
urodzona: 02.10.2003 r.
zamieszkała: Stobrawa

Nieletnia samowolnie oddaliła się z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Stobrawie i nie nawiązała kontaktu z opiekunami oraz rodziną.

Rysopis: szczupła budowa ciała, ok. 160 cm wzrostu, aktualnie posiada krótkie ciemne włosy, w dniu ucieczki ubrana była w czarną kurtkę.

Julia Sauerbier c. Michała
urodzona: 25.07.2003 r.
zamieszkała: Stobrawa, Opole

Nieletnia samowolnie oddaliła się z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Stobrawie i nie nawiązała kontaktu z opiekunami oraz rodziną.

Rysopis: szczupła budowa ciała, ok. 160 cm wzrostu, włosy k. ciemnego, ubrana była w spodnie dresowe i ciemną bluzę z kapturem.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o ich miejscu pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu tel. 47 861 25 45 lub najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź