Start Hot Zaginiony wędkarz odnaleziony

Zaginiony wędkarz odnaleziony

przez Nysa Hot

Szczęśliwy finał poszukiwań 52-letniego rybaka z powiatu kłodzkiego. W akcję poszukiwawczą zaangażowano wiele służb. Na szczęście cały i zdrowy został odnaleziony przez paczkowskich policjantów.

Poszukiwania były prowadzone m.in. w okolicach miejscowości Wójcice, w rejonie wodnym, na lądzie i pod wodą. Około godz. 9.00 mężczyzna cały i zdrowy został odnaleziony przez policjantów w miejscowości Ścibórz. Cała akcja trwała blisko 4 godziny.

 

W działaniach brały udział jednostki wodne Policji Nysa, WOPR Nysa, PSP i OSP. Na lądzie poszukiwania prowadzili Policjanci z Otmuchów i przewodnicy psów. Po raz kolejny nieodpowiedzialność wędkarzy czy innych użytkowników wód prowadzi do dużego zaangażowania wielu służb ratunkowych. Na szczęście dzisiejsze działania nie zakończyły się tragedią. Pokazały natomiast sprawna organizację i prowadzenie działań poszukiwawczych. Dziękuję Policjantom, Ratownikom WOPR i Strażakom PSP i OSP – mówi szef nyskiego WOPRu, Jarosław Białochławek.

 

52-latek zdziwiony całą sytuacją, przekazał mundurowym, że przeszkadzała mu zbyt duża ilość komarów nad rzeką i postanowił wrócić do domu pieszo.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź