Start Aktualności Zagrają dla dzieci w Hali Nysa

Zagrają dla dzieci w Hali Nysa

przez Nysa Hot

Już w najbliższą niedzielę (12 stycznia) cała Polska znów będzie grać razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na ulice Nysy wyruszy 31 wolontariuszy z puszkami z charakterystycznym serduszkiem, a centrum wydarzeń tym razem będzie Hala Nysa. Organizatorzy podobnie jak rok temu, połączyli siły z Otmuchowem i przygotowali bogaty program wydarzenia. Imprezę poprowadzi DJ Case.

W tegoroczny finał WOŚP włączą się czołowe nyskie szkoły tańca, a na parkiecie umiejętności zaprezentuje ponad 100 tancerzy! Zobaczymy też lokalnych wokalistów i sportowców, którzy dodatkowo podgrzeją atmosferę. Emocje zapewnią również ciekawe licytacje – do wylicytowania będą m.in. voucher na bukiet balonowy czy voucher o wartości 200 zł na dowolnie wybrany zabieg w salonie kosmetycznym. Podczas wydarzenia warto szukać biało-niebieskich namiotów z napisem NSA Taboss Racing /Juro-Tech. Będzie można z bliska obejrzeć rajdówki członków klubu, a także usiąść za kółkiem i poczuć się jak kierowca rajdowy. O godz. 20.00 przed halą zostanie wypuszczone światełko do nieba.

W Hali Nysa nie może zabraknąć sportowych emocji. Stal Nysa zmierzy się z LAS Liga, AZS Basket z siatkarkami prowadzonymi przez Pana Andrzeja Roziewicza. Ostatni mecz rozegra się pomiędzy siatkarzami a koszykarzami ale… nie w siatkę.

W tym roku odbędzie się już 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze tym razem zostaną przekazane na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź