Start Rozrywka Zagraniczna gwiazda na festiwalu ognia i wody?

Zagraniczna gwiazda na festiwalu ognia i wody?

przez Nysa Hot

Już 14 lipca nad plażę i wały Jeziora Nyskiego znów ściągną nieprzebrane tłumy. Wszystko po to, by przeżyć sylwestra latem, czyli zobaczyć najbardziej efektowny pokaz fajerwerków w tej części Europy. Tegoroczna, IX edycja Festiwalu Ognia i Wody będzie przedsmakiem tego co zobaczymy podczas wyjątkowej, jubileuszowej edycji. W przyszłym roku bowiem impreza odbędzie się już po raz 10.

Nim wystrzelą fajerwerki i zobaczymy efektowne pirotechniczne pokazy, pobawimy się na koncertach. Najpierw publiczność porwie nyski zespół Horyzont. Darek Orłowski i spółka niewidziani na Festiwalu od kilku lat, mocno przypomną o swojej obecności. Posłuchamy ich największych hitów, ale będą także premiery. A potem na scenę wkroczy Halina Mlynkova, która wielką popularność zdobyła występując z Brathankami. Artystka po rozstaniu z zespołem, z powodzeniem kontynuuje solową karierę.

Gwiazd będziemy wiec wypatrywać na scenie a na niebie tym razem nasz wzrok skupią sztuczne ognie. Impreza co roku przyciąga kilkadziesiąt tysięcy ludzi. W 2019 frekwencja może być jeszcze okazalsza. Czeka nas bowiem wyjątkowa, X edycja Festiwalu Ognia i Wody. Wezmą w niej zwycięzcy z 2016, 2017 i obecnego roku. Pokazy w 2019 mają być dłuższe i jeszcze bardziej efektowne. Niewykluczone także, że muzyczną gwiazdą będzie popularny wykonawca z zagranicy. Trwają rozmowy by sprowadzić topowego artystę.

Nyski festiwal jest co raz bardziej rozpoznawalny w całej Polsce wśród fanów tego typu pokazów. Firmy pirotechniczne również wnikliwie śledzą wszystkie doniesienia prasowe, szukając przecieku o dacie kolejnej edycji. Zresztą niech o tym opowie jeden z pomysłodawców festiwalu – Dyrektor Agencji Rozwoju Nysy, Mirosław Aranowicz.

[audio_player src=”/mp3/Aranowicz.mp3″ single=”SONG_NAME” artist=”Mirosław Aranowicz”]

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź