Start Sport Zagumny przywiezie puchar do Nysy

Zagumny przywiezie puchar do Nysy

przez Nysa Hot

28 lutego w Nysie odbędzie się konferencja prasowa przed finałem Pucharu Polski w piłce siatkowej kobiet, który w dniach 9-10 marca odbędzie się w Hali Nysa. Prezes Zarządu Polskiej Ligi Siatkówki – Paweł Zagumny podczas spotkania pokaże puchar, o który powalczą 4 najlepsze zespoły żeńskie.

W czasie konferencji z udziałem Mistrza Świata z 2014 – Pawła Zagumnego dziennikarze poznają szczegółowy plan turnieju finałowego. Przed rokiem Nysa jako miasto gospodarz otrzymała wiele przychylnych komentarzy, dzięki czemu final four zagości u nas na kolejne lata. – Nysa ma kameralną, ale nowoczesną halę sportową, gdzie znakomicie ogląda się spotkania siatkarskie – ocenia Prezes Opolskiego Związku Piłki Siatkowej, Waldemar Kobienia. Będzie to również znakomita promocja naszego regionu. Mecze ponownie na żywo będą ponownie transmitowane przez Polsat.

Bilety na mecze półfinałowe są jeszcze do nabycia – zobacz szczegóły

fot. Andrzej Babiński

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź