Start Hot Zakochaj się w tańcu!

Zakochaj się w tańcu!

przez Nysa Hot

Już jutro Hala Nysa wypełni się tańcem! Na parkiecie zobaczymy około 200 tancerzy w różnym wieku! Finałowa gala rozpocznie się o godz. 17.00. Na galę można przynieść rzeczy dla podopiecznych ośrodka „Skowronek” w Gluchołazach. Wszystkie dary zostaną  zawiezione do ośrodka zaraz po zakończeniu tanecznego wydarzenia.

– Wytwórnia Działań Kreatywnych, Agencja Rozwoju Nysy, Hala Nysa oraz Świat Przesyłek serdecznie zapraszają na Galę Finałową turniej tańca, który odbędzie się z okazji XIII urodzin DNA – „Zakochaj się w tańcu”. Gala będzie największym tanecznym wydarzeniem w naszym regionie w bieżącym roku – informują organizatorzy wydarzenia.

– Weźmie w niej udział blisko 200 tancerzy, którzy zaprezentują 30 choreografii, od Hip Hop’u, który króluje w Wytwórni, przez Dancehall, Salsę, Taniec Współczesny, aż po Balet. Gwarantujemy ogromną dawkę dobrego tańca w świetnej atmosferze. Całość poprowadzi DJ CASE.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź