Start Aktualności Zakupy na każdą okazję w Chińskim Centrum

Zakupy na każdą okazję w Chińskim Centrum

przez Nysa Hot
Walentynki, Mikołajki, dzień chłopaka, a może drobny prezent z działu wystroju wnętrz? W Chińskim Centrum w Galerii Nyskiej znajdziecie bogaty asortyment na różne okazje. Wszystko w przystępnych cenach.

Na zakupy do galerii w Rynku

Market w sercu Nysy czynny jest od kwietnia br. i już ma swoich stałych klientów. Czego szukają? Tu przekrój potrzeb jest bardzo różnorodny. – Popularne są m.in. ubrania męskie i damskie, obuwie, artykuły przemysłowe, czy też artykuły dla zwierząt – mówią pracownicy firmy. – Nawet jak ktoś wchodzi pierwszy raz z ciekawości, praktycznie każdy wychodzi z jakimś asortymentem, co nas bardzo cieszy. Serdecznie zapraszamy na zakupy!
Chińskie Centrum jest samoobsługowe, a towar dobrze wyeksponowany. Można swobodnie poruszać się wśród regałów. A
znajdziemy tam ponadto ręczniki, torebki, sprzęt kuchenny i wiele różnych przedmiotów na różne okazje. Jak ktoś szuka czegoś konkretnego najlepiej od razu zapytać pracowników obsługi.
Wejście do Chińskiego Centrum znajduje w pobliżu ruchomych schodów na pierwszy piętrze Galerii Nyskiej. Zachęcamy do zakupów i sprawdzenia aktualnych promocji i wyprzedaży. Centrum Chińskie czynne jest od poniedziałku do piątku od 9 do 18, a w soboty od 9 do 17.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź