Start Aktualności Żałoba w policji po śmierci 48-letniego funkcjonariusza

Żałoba w policji po śmierci 48-letniego funkcjonariusza

przez Nysa Hot

10 listopada po ciężkiej chorobie odszedł podkomisarz Mariusz Ryszka – Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Paczkowie. Miał 48 lat. W Policji pracował od ćwierć wieku. Swojego Kolegę wspominają opolscy policjanci.  

-Podkom. Mariusz Ryszka w służbie dał się poznać jako odpowiedzialny, profesjonalny i sumienny funkcjonariusz, a przede wszystkim jako honorowy i prawy człowiek. Na zawsze w naszych sercach pozostanie ciepłym, przyjacielskim, życzliwym i wspaniałym kolegą, a także znakomitym towarzyszem w służbie. Można było na niego liczyć w każdej sytuacji.

Mariusz odszedł od nas po ciężkiej chorobie, na zawsze pozostawiając rodzinę i przyjaciół w głębokim żalu.

Mariusz Ryszka w Policji pracował od 1995 roku. Służbę rozpoczynał w Warszawie, by po 4 latach przenieść się do Kluczborka. Doświadczenie zdobywał jako policjant Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, a następnie służby kryminalnej. Od 2018 roku był funkcjonariuszem Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Zastępcą Komendanta Posterunku Policji w Paczkowie został w lipcu br.

Foto: Opolska Policja  

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź