Start Hot Zapytaliśmy ACTION Polska, kiedy otwarcie sklepu w Nysie

Zapytaliśmy ACTION Polska, kiedy otwarcie sklepu w Nysie

przez Nysa Hot

W styczniu jako pierwsi informowaliśmy o tym, że w Vendo Parku otwarty zostanie sklep ACTION. Nasi Czytelnicy w wiadomościach wielokrotnie pytali nas o datę otwarcia. Zapytaliśmy więc u źródła. 

Przypomnijmy, że ACTION zajmie lokale po Reserved, Sinsay i Cropp. Te marki przeniosły się do galerii DEKADA. Jak poinformował nas mailowo, Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska, otwarcie sklepu Action w Nysie jest zaplanowane na pierwszą połowę maja. 

ACTION to szybko rozwijająca się międzynarodowa sieć sklepów, która narodziła się w Holandii. W sklepie znajdziemy bardzo różnorodny asortyment.

W ofercie znajdziemy m.in. artykuły dekoracyjne, narzędzia do majsterkowania, zabawki, artykuły papiernicze i hobbystyczne, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, produkty do wykorzystania w ogrodzie i plenerze, środki do prania i sprzątania, żywność i napoje, środki higieny osobistej,  artykuły zoologiczne, odzież oraz pościel.

Dodajmy, że ACTION funkcjonuje już w pobliskich Głuchołazach. Cieszy się sporą popularnością także wśród mieszkańców Nysy.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź