Start Aktualności Zastanawiasz się, gdzie SZYBKO, TANIO i SKUTECZNIE umyjesz samochód?

Zastanawiasz się, gdzie SZYBKO, TANIO i SKUTECZNIE umyjesz samochód?

TUBRO PIANA dostępna już w Nysie

przez Nysa Hot
Jesień i zima to czas, gdzie nasze samochody brudzą się zdecydowanie szybciej.  Z pomocą nie tylko o tej porze roku przychodzi Myjnia TUBRO PIANA w Nysie na ul. Grodkowskiej 46 obok Mrówki i STUDIO KIDS.

Nysa – Myjnia TURBO PIANA 24h

Wyposażona jest w 4 stanowiska, z najnowszą technologią mycia z programami aktywnej piany oraz to co najważniejsze z bezpieczną i wysokiej jakości chemią myjącą. Ponadto jako jedyna sieć myjni w Polsce używają ciśnienia około 150 atmosfer! WYOBRAŹCIE SOBIE – połączenie najlepszej na europejskim rynku chemii samochodowej, wysokiej temperatury podawanego czynnika, odpowiedniego ciśnienia MUSI robić wrażenie nawet dla najbielszych samochodów! Sprawdźcie sami! My byliśmy (i nadal jesteśmy!) pod ogromnym wrażeniem!

Na myjni można skorzystać z 6 programów do kompleksowej  pielęgnacji samochodu:
  1. TURBO PIANA: aktywa piana, która usuwa silne zabrudzenia, zmiękcza brud, pomaga usunąć piasek, smugi po deszczu nawet z trudno dostępnych zakamarków.
  2. MYCIE: gorąca woda 68 stopni, czyszczenie bezdotykowe gorącym szamponem pochodzącym od najlepszych europejskich producentów chemii samochodowych.
  3. PŁUKANIE: woda uzdatniona, ciśnienie 150 bar, spłukiwanie przygotowawcze do woskowania czystą wodą z sieci pod wysokim ciśnieniem. Uwaga! Nie wolno kończyć mycia tym programem! Pozostawia zacieki oraz plamy.
  4. WOSKOWANIE: woda uzdatniona + wosk, woskowanie pojazdu najwyższej jakości gorącym woskiem. Nałożona powłoka woskowa pozwala zabezpieczyć lakier (mikro zadrapania, rysy itp.) przed brudem do następnego mycia. Nałożony wosk tworzy tzw. barierę ochronną dla czynników zewnętrznych. Jest to jeden z najważniejszych kroków czystego i lśniącego lakieru auta! Oraz  gwarancją jego prawidłowego zabezpieczenia. \
  5. NABŁYSZCZANIE: woda zdemineralizowana po osmozie, ciśnienie 150 bar, spłukiwanie i osuszanie wodą zdemineralizowaną (woda osmatyczna – wolna od wszelkich mikro związków czy zanieczyszczeń) nie zostawia plam oraz zacieków po udanym myciu. Koniecznie zakończ mycie tym programem.
  6. OPRYSK FELG: wysokie stężenia pH (ok 12)  środek zasadowy, ciśnienie 6 bar

Dodatkowo można zadbać o wnętrze na stanowisku z odkurzaczem. Ponadto stosowana chemia myjąca jest w PEŁNI bezpieczna dla powłok ceramicznych.
Na myjni przy Grodkowskiej w Nysie czekają:
– nowe technologie z łatwą obsługą
– sprawdzone i długie programy mycia
– bezpieczna i wysokiej jakości chemia myjąca
– gwarantowana najwyższa jakość mycia z szybkimi rezultatami
– oszczędność czasu i pieniędzy
– najwyższe ciśnienie wody 150 bar
– rozmieniarka, płatność kartą, faktura za usługę

Myjnia TURBO PIANA czynna jest 24/h i to 7 dni w tygodniu!

Adres: Nysa, ul. Grodkowska 46

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź