Start Aktualności Zatrzymani za rozboje. Napadali na ludzi i okradali ich z pieniędzy

Zatrzymani za rozboje. Napadali na ludzi i okradali ich z pieniędzy

przez Nysa Hot

Prudniccy kryminalni zatrzymali 3 mężczyzn podejrzanych o szereg rozbojów na terenie miasta. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu prudnickiego oraz limanowskiego w wieku od 23 do 27 lat. Napastnicy atakowali swoje ofiary, a następnie okradali. 

– Do tych zdarzeń doszło na przełomie 17/18 kwietnia tego roku na terenie Prudnika. Dyżurny policji otrzymał informacje, że 3 mieszkańców miasta w krótkim odstępie czasu zostało napadniętych przez grupę młodych mężczyzn. Napastnicy atakowali swoje ofiary, a następnie okradali je głównie z pieniędzy. Pokrzywdzeni swoje straty oszacowali na prawie 1000 złotych – informuje prudnicka Policja. 

Sprawą zajęli się policjanci. Śledczy już kilka godzin później zatrzymali 3 mężczyzn, podejrzanych o te przestępstwa. Policjanci częściowo odzyskali skradzione mienie.

– Zatrzymani usłyszeli już zarzuty rozbojów, których dopuścili się wspólnie i w porozumieniu. Mężczyźni przyznali się do winy – informuje prudnicka Policja.

Grozi im teraz kara nawet do 12 lat więzienia.

Foto: prudnicka Policja

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź