Start Aktualności Zbiórka makulatury w szkołach i przedszkolach

Zbiórka makulatury w szkołach i przedszkolach

przez Nysa Hot

Gminy Zarząd Oświaty i PGK Ekom ogłosiły nabór do projektu „MAKULATURĘ ZBIERAMY O NASZĄ GMINĘ DBAMY”. Placówki oświatowe chęć udziału mogą zgłaszać do 5 czerwca br.

Konkurs ma charakter proekologiczny, a jego celem jest zbiórka makulatury w placówkach na terenie naszej gminy. W jednostkach, które zgłoszą się do udziału zbiórka ruszy 6 czerwca i potrwa do 25 czerwca. – Oczywiście przygotowaliśmy nagrody rzeczowe i finansowe – mówi Prezes spółki, Tomasz Ogorzały. – Każda placówka oprócz podziękowań otrzyma również drzewo do zasadzenia. Serdecznie zachęcamy do udziału.

O wygranej będzie decydować będzie ilość zebranej makulatury w przeliczeniu na 1 ucznia. Dzieci i ich rodzice będą mogli przynosić: gazety, kolorowe czasopisma, książki, zeszyty, zapisane, lub zadrukowane kartki, opakowania papierowe i kartonowe, torby i pudła, ulotki papierowe, etc. Makulatura powinna być powiązana w paczki w celu sprawnego odbioru i ważenia.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź