fbpx
Start Aktualności Zderzenie lokomotywy z busem na przejeździe kolejowym w Otmuchowie

Zderzenie lokomotywy z busem na przejeździe kolejowym w Otmuchowie

przez Nysa Hot

To była bardzo pracowita noc dla służb ratowniczych. W Otmuchowie doszło do wypadku na przejeździe kolejowym. Pod pociąg towarowy relacji Kamieniec Ząbkowicki – Kędzierzyn Koźle wjechał bus. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

W dniu 21.10.2020r. ok. godz. 05:30 otrzymaliśmy od PSK Nysa zgłoszenie dotyczące zderzenia lokomotywy z busem na przejeździe kolejowym, w Otmuchowie przy ulicy Sienkiewicza. Po dotarciu na miejsce potwierdziliśmy treść zgłoszenia i przystąpiliśmy do działań ratowniczych. – informuje na Facebooku OSP Otmuchów.

W akcji brały udział 4 zastępy straży pożarnej, policjanci, a także Straż Ochrony Kolei. Samo zdarzenie wyglądało groźnie, ale nikt nie odniósł obrażeń. Wypadek miał miejsce na przejeździe z sygnalizacją, na którym były niesprawne urządzenia. W związku z tym obowiązywało ograniczenie prędkości pociągów do 20 km/h.

Foto: OSP Otmuchów

0 komentarz
0

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź