Start Hot Zderzenie skuterów na Jeziorze Nyskim. Jedna osoba poważnie ranna

Zderzenie skuterów na Jeziorze Nyskim. Jedna osoba poważnie ranna

przez Nysa Hot

Do wypadku doszło w minioną sobotę ok. godz. 15.00. Na Jeziorze Nyskim zderzyły się dwa skutery wodne. Jak informuje nyski WOPR, jedna osoba została poważnie ranna.

Jedna osoba poważnie ranna w zderzeniu skuterów

-Pracowity pierwszy weekend. Pogoda dopisała mnóstwo turystów odwiedziło nasze jezioro. Dużo pracy i interwencji naszych ratowników i policjantów wodnych. – podkreśla Jarosław Białochławek, szef nyskiego WOPR-u.

-Dochodzi do zderzenia dwóch skuterów wodnych, jedna osoba poważnie ranna. Dzięki przytomności kilku sterników poszkodowana osoba doholowana do brzegu i przekazana pod opiekę zespołowi medycznemu WOPR Nysa. – relacjonuje Białochławek. 

Wezwano pogotowie a także helikopter LPR. Maszyna zabrała ranną osobę do szpitala w Opolu.

Foto: WOPR Nysa

Powiązane artykuły

1 komentarz

Ja 3 lipca 2021 - 20:52

Bzdury! Dzięki przytomności osoby bliskiej i czlowieka logicznie myślącego ogarnęli ranna do brzegu. A Ratownicy nic nie zrobili. Siedzieli aż pogotowie przyjechało!!! Nie qidzieli nie slyszeli! I nie było żadnej brawury! Poprostu pech!

Komentarze niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź