Start Rozrywka Zdolni aktorzy amatorzy znów w akcji

Zdolni aktorzy amatorzy znów w akcji

przez Nysa Hot

Utalentowani aktorzy, disco polo w kobiecym wydaniu i zaskakujące zwroty akcji – czy może być ciekawszy przepis na udaną komedię? Grupa Teatralna z Hajduk Nyskich znów zaprezentuje swój nieprzeciętny talent i poczucie humoru. 26 listopada o godz. 18.00 w Nyskim Domu Kultury zobaczymy spektakl „Hajducki band”, który przybliży nam genezę powstania zespołu disco polo w kobiecym wydaniu.

Amatorska grup z Hajduk Nyskich już od kilku lat bawi publiczność swoimi spektaklami. W zeszłym roku NDK podczas ich występu pękał…ze śmiechu. Wtedy wzięli na warsztat Internet, a tym razem zabrali się za muzykę disco polo. Tematy jak najbardziej na czasie, bo i aktorzy z Hajduk stawiają na nowoczesny przekaz. Wstęp na spektakl jest wolny. Przy okazji wydarzenia będzie można wspomóc odbudowę kościoła w Hajdukach Nyskich. Po raz kolejny zbierane będą środki na remont świątyni, która ucierpiała w wyniku katastrofy budowlanej.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź