Start Hot Zginęło dwóch młodych mężczyzn z naszego powiatu

Zginęło dwóch młodych mężczyzn z naszego powiatu

przez Nysa Hot

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 4 stycznia w godzinach wieczornych na trasie pomiędzy Laskowicami a Racławicami Śląskimi w powiecie prudnickim. Zginęli dwaj młodzi mężczyźni w wieku 30 i 31 lat. Byli mieszkańcami powiatu nyskiego.

Do wypadku doszło 4 stycznia br. tuż przed godziną 19:00 na drodze W-417 na trasie pomiędzy miejscowościami Laskowice-Racławice Śląskie.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Renault jadąc w kierunku miejscowości Racławice Śląskie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu – informuje prudnicka Policja 

Autem podróżowały dwie osoby. Kierowca i pasażer doznali bardzo poważnych obrażeń i mimo szybko udzielonej pierwszej pomocy, nie udało się ich uratować. 30-latek i 31-latek lat byli mieszkańcami powiatu nyskiego. Pochodzili z Głuchołaz.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury będą prowadzić śledztwo, które ma ustalić dokładny przebieg i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Foto: Policja Prudnik 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź