Start Aktualności Zlot Zabytkowych Pojazdów na nyskim Rynku!

Zlot Zabytkowych Pojazdów na nyskim Rynku!

przez Nysa Hot

To będzie kolejna gratka dla pasjonatów klasycznej motoryzacji! Nysa801 – Zlot Pojazdów Zabytkowych odbędzie się w sobotę 11 maja. Początek o godz. 12:00. W ramach wydarzenia odbędzie się konkurs elegancji!

– Zapowiada się dobra zabawa, a emocji na bank nie braknie bo już o godz. 17:00 odbędzie się honorowy start 4. Rajdu Nyskiego. Pójdą ogniem po odcinkach specjalnych! Pierwsza próba sportowa – o 17:10 na prologu rajdu. Oczywiście, my z naszymi klasykami wyłącznie potowarzyszymy zawodnikom sportu samochodowego, ale serdecznie zapraszamy do kibicowania! Do zobaczenia w Nysie – opolskiej stolicy motoryzacji! Wzywamy wszystkie produkty nyskiej fabryki, a także inne klasyki. Wjazd na wydarzenie – BEZPŁATNY! – informują organizatorzy wydarzenia.

Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie Opolski Ruch Pojazdów Zabytkowych przy współpracy z AutoMaster Klub w ramach połączonych działań przy Zarządzie Okręgowym Polskiego Związku Motorowego Opole.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź