Start Hot Zmarł ceniony nyski nauczyciel

Zmarł ceniony nyski nauczyciel

przez Nysa Hot

Zmarł Jacek Niedziewicz, znany i ceniony przez uczniów nauczyciel, który przez 35 lat pracował w Szkole Podstawowej nr 1 w Nysie.

– Z wielkim smutkiem i żalem pragnę poinformować naszą Szkolną Społeczność o śmierci Pana Jacka Niedziewicza, nauczyciela plastyki, który w naszej szkole przepracował 35 lat. Pan Jacek był wyjątkowym Człowiekiem, świetnym Pedagogiem, Przyjacielem i Kolegą. Na zawsze pozostanie w naszych sercach i we wspomnieniach. Część Jego Pamięci! Najbliższym Pana Jacka składam najszczersze wyrazy współczucia – poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych Bożena Węglarz, dyrektor placówki.

Pod postem na FB SP 1 z tą smutną informacją pojawiło się wiele wpisów byłych uczniów, którzy pamiętają o swoim nauczycielu i wychowawcy.

„Otworzył przede mną drzwi do sztuki… takich ludzi, takich nauczycieli nigdy się nie zapomina”, „Szkołę podstawową skończyłem niby już 15 lat temu, ale pana Niedziewicza wciąż dobrze pamiętam, świetny nauczyciel”, „Nauczyciel mojego syna i córki. Miło go wspominają. Ja go zapamiętam jako bardzo oryginalną postać, często słuchający muzykę jazzową. Wielka szkoda. Nie mogę w to uwierzyć…” – to niektóre z bardzo wielu wpisów w mediach społecznościowych.

Foto: Szkoła podstawowa nr 1 w Nysie/Facebook 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź