Start Hot Zmarł Józef Barcik

Zmarł Józef Barcik

przez Nysa Hot

Nie żyje Józef Barcik, wykładowca Wydziału Nauk o Bezpieczeństwie nyskiej PWSZ i były Komendant Policji w Nysie.

Józef Barcik w 1979 r. ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie uzyskując stopień magistra prawa. Był wieloletnim funkcjonariuszem m.in. Komendy Powiatowej Policji w Nysie w tym przez kilkanaście piastował stanowisko Z-cy i Komendanta Powiatowego Policji.

Był także radnym Rady Powiatu Nyskiego, przewodniczącym Komisji Bezpieczeństwa Rady Powiatu, członkiem Komisji Bezpieczeństwa przy Staroście Nyskim.

Od roku akademickiego 2013/2014 był zatrudniony w Instytucie Bezpieczeństwa Wewnętrznego PWSZ w Nysie następnie na Wydziale Nauk o Bezpieczeństwie PWSZ w Nysie.

– Odejście mgr Józefa Barcika jest dla wspólnoty akademickiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie niepowetowaną stratą. Wyrazy głębokiego i szczerego współczucia Rodzinie i Bliskim składają Rektor wraz ze społecznością akademicką PWSZ w Nysie.

Józef Barcik miał 65 lat.

Foto: PWSZ w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź