Start Hot Zmarł Mariusz Kwiecień

Zmarł Mariusz Kwiecień

przez Nysa Hot

29 kwietnia 2022 r. po długiej chorobie zmarł Mariusz Kwiecień, wieloletni nauczyciel historii, wychowawca oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Paczkowie.

– Pan Mariusz pozostanie w naszej pamięci zarówno jako nauczyciel i dyrektor bardzo zaangażowany w sprawy dydaktyczno – wychowawcze dzieci i młodzieży oraz serdeczny kolega. Podczas wielu rozmów o sprawach wychowawczych naszych uczniów wykazywał dużą ufność, cieszyły go sukcesy dzieci, martwiły sprawy trudne. Jako nauczyciel i dyrektor dbał o wszystkie potrzeby uczniów, nie szczędził sił i czasu. Jako dyrektor szkoły był współinicjatorem założenia Stowarzyszenia Trójka Dzieciom, które jest organizatorem Paczkowskiej Dychy.
Miał szacunek wśród nauczycieli i pracowników oświaty pełniąc wieloletnią funkcję Prezesa Zarządu Oddziału ZNP w Paczkowie – informuje za pośrednictwem FB Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Paczkowie.

Księga kondolencyjna znajduje się w holu przy głównym wejściu do szkoły. Będzie dostępna od 4 do 11 maja  w godzinach od 7.30 do 14.00.

Foto: Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Paczkowie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź