Start Aktualności Zmiana na stanowisku prezesa Stali Nysa

Zmiana na stanowisku prezesa Stali Nysa

przez Nysa Hot

Szykuje się niespodziewana zmiana sternika nyskiego klubu siatkarskiego. Marka Majkę na stanowisku prezesa zastąpi Robert Prygiel.

Robert Prygiel prezesem Plus Ligowej Stali Nysa

Prygiel to uznana marka w środowisku siatkarskim. Były reprezentant Polski ostatnio związany był z Czarnymi Radom. Do klubu ma wnieść przede wszystkim  doświadczenie, jakie zdobył podczas pełnej sukcesów kariery. Dotychczasowy prezes nie był wcześniej związany ze sportem. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Marek Majka pozostanie w klubie w innej ważnej roli. Swoją funkcję pełni od marca 2019 roku.

Majka wraz ze sztabem szkoleniowym odpowiedzialny był za tegoroczne wzmocnienia Stali Nysa. Do pierwszego meczu nowego sezonu, który zostanie rozegrany 2 października (czytaj: Stal Nysa Vs Zaksa na początek sezonu!) przystąpi wzmocniona takimi graczami jak m.in. Michell Stahl, Patryk Szaradzki, czy Nikolay Penchev.

fot. Stal Nysa

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź