Start Rozrywka Znaleźć muzyczny unikat

Znaleźć muzyczny unikat

przez Nysa Hot

Miejska biblioteka zaprasza fanów muzyki do szukania wydawniczych perełek podczas kolejnej Giełdy Płyt Winylowych. Wydarzenie czeka nas już 18 stycznia w godz. od 9.00 do 13.00.

„Stare” nośniki wracają do łask. Choć coraz więcej serwisów streamingowych oferuje (także za darmo) ściąganie muzyki w dobrej jakości, fanów płyt nie brakuje. W ostatnich latach rośnie sprzedaż winyli i kaset magnetofonowych. Jednym z powodów renesansu popularności „czarnej płyty” jest głębia brzmienia, szumy, charakterystyczne trzaski i inne niedoskonałości, które budują niepowtarzalną atmosferę.

W weekend w bibliotece będziemy mogli wybierać spośród tysięcy płyt winylowych oraz CD w każdym gatunku muzycznym. To już kolejna edycja Giełdy Płyt Winylowych. Wcześniejsze cieszyły się dużym zainteresowaniem. W sobotę przy Sukienniczej znów zapewne pojawi się pokaźne grono fanów najlepszej muzyki.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź