Start Na sygnale Znaleziono ciało 41-latka. Policja prowadzi śledztwo

Znaleziono ciało 41-latka. Policja prowadzi śledztwo

przez Nysa Hot

We wtorek (19.01) prudniccy policjanci znaleźli zwłoki mężczyzny w jednym z pustostanów na terenie miasta. Przyczyny śmierci 41-latka ma wyjaśnić sekcja zwłok.

– Wczoraj po godzinie13:00 policjanci w trakcie kontroli miejsc, gdzie mogą przebywać osoby narażone na wychłodzenie odnaleźli ciało 41-letniego mieszkańca Prudnika. Teraz sekcja zwłok wyjaśni, co było przyczyną śmierci mężczyzny – mówi w wywiadzie dla Radia Park starszy aspirant Andrzej Spyrka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Prudniku.

Jak co roku,  gdy temperatury na zewnątrz spadają, policjanci zwracają się do wszystkich z apelem o to, aby nie być obojętnym na ludzką krzywdę. Na wychłodzenie organizmu są szczególnie narażeni bezdomni, osoby starsze i nietrzeźwe przebywające na zewnątrz. – przypomina Policja.  Jeśli widzimy takiego człowieka, nie wahajmy się zadzwonić na numer alarmowy 112. Podjęta w porę interwencja może uratować  życie.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź