Start Hot Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny przy Alei Wojska Polskiego

Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny przy Alei Wojska Polskiego

przez Nysa Hot

Rankiem 27 kwietnia na kładce nad rzeką przy Alei Wojska Polskiego znaleziono zwłoki młodego mężczyzny. Policjanci ustalili już jego tożsamość. Wszystko wskazuje na to, że doszło do samobójstwa. 

– Przeprowadzone na miejscu czynności, okoliczności w jakich znaleziono zwłoki, pozwalają nam zakładać, że mamy do czynienia z aktem samobójczym – mówi prok. Stanisław Bar, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Dodajmy, że Prokuratura Rejonowa w Nysie nadzoruje śledztwo, które jest prowadzone w sprawie ewentualnego nakłaniania bądź udzielania pomocy przy akcie samobójczym.

– Z racji tego, że jest to młody mężczyzna i nie było świadków tego zdarzenia przeprowadzone zostanie postępowanie właśnie w kierunku ewentualnego czynu pomocy bądź nakłaniania do targnięcia się na własne życie – mówi prok. Stanisław Bar, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Mężczyzna nie był mieszkańcem Nysy, zamieszkiwał w województwie kujawsko-pomorskim. Miał 25 lat. Znaleziono przy nim list pożegnalny.

Foto od Czytelnika

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź