Start Hot Znamy datę Festiwalu Ognia i Wody!

Znamy datę Festiwalu Ognia i Wody!

przez Nysa Hot

Prawie 13 000 fajerwerków, 16-metrowe miotacze ognia, lasery, tancerze ognia na plaży i tysiące ludzi na plaży Jeziora Nyskiego – tak wyglądała ubiegłoroczna edycja Festiwalu Ognia i Wody. W tym roku impreza ma być jeszcze bardziej widowiskowa! 

W ciągu zaledwie kilku lat Festiwal Ognia i Wody stał się najpopularniejszą imprezą w regionie, ściągającą prawdziwe tłumy na plażę Jeziora Nyskiego. W zeszłym roku powrócił po pandemicznej przerwie w nowej odsłonie.  Zamiast konkursów odbyło się jedno, duże widowisko. Były nie tylko fajerwerki, ale również pokaz laserów, stroboskopów i wyrzutni ognia.

W tym roku będzie podobnie, ale z jeszcze większą pompą! Widowisko będzie nawiązywało do 800-lecia Nysy i naszej lokalnej historii. W planach jest także pokaz krótkiego filmu na telebimach.

– Chcemy aby od tego roku, Festiwal Ognia i Wody odbywał się w ostatnią sobotę sierpnia. Już teraz warto zarezerwować sobie ten termin. Show będzie z pewnością niezapomniane – mówi Łukasz Bogdanowski z Ośrodka Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie.

My także jako patron medialny już teraz zapraszamy na XII edycję Festiwalu Ognia i Wody 26 sierpnia 2023 roku. Na pewno pojawimy się tam z kamerą.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź