Start Aktualności Znamy datę Festiwalu Pierogów

Znamy datę Festiwalu Pierogów

przez Nysa Hot

Ze świecą można szukać tego kto nie kocha pierogów. Tym przysmakiem będziemy się zajadać podczas Festiwalu Pierogów nad Jeziorem Nyskim. 

Wydarzenie odbędzie się 23 lipca w godzinach 14.00-17.00 w ośrodku wypoczynkowym AKWA Marina w Skorochowie. Skosztujemy pysznych pierogów od gospodyń z lokalnych kół gospodyń wiejskich.

Nie zabraknie dobrze znanych smaków, w tym największego przysmaku, czyli pierogów ruskich. Ale będą też mniej oczywiste połączenia smakowe, których na co dzień raczej nie przyrządzamy na obiad. My już nie możemy się doczekać!

– Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich, Organizacje oraz Przedsiębiorców, którym temat produkcji pierogów jest bliski, na II Festiwal Pierogów nad Jeziorem Nyskim organizowany przez Ośrodek Rekreacji AKWA Marina – mówi Łukasz Bogdanowski z Ośrodka Rekreacji AKWA Marina.

Zgłoszenia należy dokonać wysyłając informacje na adres: l.bogdanowski@wikakwa.pl lub telefonicznie pod numerem: 781-966-909.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź