Start Aktualności Znamy datę i atrakcje Jarmarku Wielkanocnego!

Znamy datę i atrakcje Jarmarku Wielkanocnego!

przez Nysa Hot

Jarmark Wielkanocny odbędzie się na Rynku w Nysie w dniach 24-26 marca 2023 r. Stoiska bogate w produkty regionalne oraz rękodzieło będą do dyspozycji odwiedzających w godzinach od 10:00 do 19:00. W Paczkowie w świąteczny asortyment zaopatrzymy się 1 kwietnia.

W Nysie ponownie dostępna będzie strefa dla dzieci. Będą warkoczyki, tatuaże brokatowe, balony, strzelnica, karuzela oraz dmuchańce. W sobotę o godzinie 15:00 przewidywany jest pokaz kulinarny Kevina Aistona połączony z degustacją potraw wielkanocnych. W niedzielę pomiędzy 13.00 a 16.00 na dzieci będą czekały atrakcje w postaci darmowego malowania buziek i zaplatania warkoczyków.

Na Facebooku w konkursach zostanie rozlosowanych również 50 darmowych wejściówek na atrakcje ze strefy dla dzieci – dmuchańce i karuzelę. Ruszył także nabór wystawców. Swój udział w charakterze wystawcy można zgłosić do 10.03.2023 r.

Organizatorami wydarzenia są Gmina Nysa i firma Dobre Eventy. (Link do wydarzenia na FBkliknij link)

Z kamerą odwiedziemy też inne jarmarki, w Otmuchowie, Opolu i Paczkowie. Na tym ostatnim nie zabraknie też warsztatów dla dzieci, czy muzyki na żywo. Na straganach jak co roku będą uginać się specjały przygotowane specjalnie z okazji Wielkanocy.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź