Start Rozrywka Znamy gwiazdy Dni Nysy 2020!

Znamy gwiazdy Dni Nysy 2020!

przez Nysa Hot

Niedawno na naszym portalu pytaliśmy jakie gwiazdy chcielibyście zobaczyć podczas tegorocznych Dni Nysy. Dziś możecie dowiedzieć się czy Wasze typy się sprawdziły. Poznaliśmy bowiem rozkład jazdy święta naszego miasta. Dni Nysy tym razem odbędą się w dniach 22-24 maja. Organizatorem wydarzenia jest Agencja Rozwoju Nysy.

Tradycyjnie większość atrakcji będzie dostępna na stadionie przy Kraszewskiego. Zapewne największą frekwencję zgromadzą wieczorne występy gwiazd. Tym razem organizatorzy postawili na sprawdzone marki i zespoły od wielu lat obecne na polskiej scenie muzycznej. Będzie też więcej rocka niż w ubiegłych latach. W piątek wystąpi IRA, w sobotę zaśpiewa Kombi, a w niedzielę będziemy mogli przekonać się w jakiej formie jest Budka Suflera, już z nowym wokalistą w składzie. Wszystkie wieczorne koncerty będą rozpoczynać się o godz. 21.30. – Wstęp na koncerty na Stadionie Miejskim będzie darmowy – mówi prezes Agencji Rozwoju Nysy, Bogdan Wyczałkowski. – Serdecznie zapraszamy!

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź