Start Hot Znamy pełny program Lata Kwiatów! Kto wystąpi na scenie?

Znamy pełny program Lata Kwiatów! Kto wystąpi na scenie?

przez Nysa Hot

Już niespełna miesiąc dzieli nas od największego eventu w Gminie Otmuchów i najbardziej znanej i popularnej imprezy w naszym regionie. Mowa o Lecie Kwiatów, które w tym roku odbędzie się 2, 3 oraz 4 lipca.

Gwiazdy Lata Kwiatów

Na głównej scenie zlokalizowanej w Rynku wystąpią m. in.: Cleo, Stachursky, Gosia Andrzejewicz, Baciary, Andrzej Cierniewski oraz Kabaret K-2.

W tym roku pojawi się kolejna scena – w sobotę oraz w niedzielę w godzinach 15:00-22:00 na ul. Kolejowej (przy PKP) odbędzie się mała gala Disco Polo. Gwiazdami wieczoru będą Skaner oraz Long & Junior.

Zabawa nie tylko w mieście

Tradycyjnie w sobotę, w jednym z sołectw Gminy Otmuchów będzie miał miejsce piknik rodzinny. Tym razem wydarzenie odbędzie się w Malerzowicach Małych. Tam gości bawić będą Baciary oraz Andrzej Cierniewski.

Nie zabraknie oczywiście wydarzeń towarzyszących: wystaw kwiatów (ZAMEK, SEZAM), dmuchańców (STAWEK), kiermaszów roślin (parking UMiG), koncertu „Muzyczne Kwiaty Niebios”, czy licznych kiermaszów i stoisk gastronomicznych.

Gmina Otmuchów zaprasza a Nysa Hot poleca!

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź