Start Hot Znamy program i muzyczną gwiazdę Festiwalu Ognia i Wody!

Znamy program i muzyczną gwiazdę Festiwalu Ognia i Wody!

przez Nysa Hot

26 sierpnia na terenie Ośrodka Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie odbędzie się XII edycja Festiwalu Ognia i Wody. Tego dnia w kulminacyjnym momencie na tafli Jeziora Nyskiego dwa żywioły, Ogień i Woda połączą siły, aby nadać blasku całemu wydarzeniu. Na niebie rozbłyśnie tysiące fajerwerków w otoczeniu laserów.

Spektakl przeprowadzi nas przez sześć obrazów, które mają na celu przedstawienie historii naszego miasta.

Pierwszy obraz zarówno w wersji muzycznej jak i choreograficznej będzie nawiązywał do początków powstania słowiańskich osad ze szczególnym uwzględnieniem historii powitania Nysy. Pojawią się łodzie z tancerzami ognia, które popłyną do brzegu, aby rozpocząć wielkie widowisko. Dopełnieniem obrazu będą pochodnie i flary.

Kolejnym elementem będzie kilkuminutowy pokaz pirotechniczno-laserowy. W ten sposób przejdziemy z jednej do drugiej epoki.

Kolejna odsłona będzie głównie bazowała na laserach i pirotechnice średniej. Na platformach scenicznych umieszczonych na brzegu jeziora odbędzie się show z udziałem tancerzy w strojach LED. Scenariusz tego obrazu będzie nawiązywał do współczesności, nowoczesnego rozwoju miasta. Będzie odniesieniem do osiągnięć Nysy.

Ostatni obraz to gigantyczne widowisko pirotechniczne na całej szerokości planu z wykorzystaniem całego spektrum pirotechniki. Zaczynając od najniższej kończąc na wielkich bombach pirotechnicznych o najbardziej wyszukanych efektach. Będzie to spektakularny finał całego widowiska.

Sam pokaz pirotechniczny będzie trwał 55 minut.

Festiwal Ognia i Wody to nie tylko pokaz pirotechniczny. Ośrodek Rekreacji AKWA Marina zaprasza do udziału w koncertach i największej imprezie na plaży Jeziora Nyskiego.

Bilety na festiwal Ognia i wody 2023

Festiwal Ognia i Wody 2023 – KupBilet.pl

Cennik pola namiotowego i usług podczas FOiW 2023

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź