Start Hot Znamy szczegółowy repertuar 50. Lata Kwiatów w Otmuchowie!

Znamy szczegółowy repertuar 50. Lata Kwiatów w Otmuchowie!

przez Nysa Hot

W ramach 50. edycji święta Otmuchowa bawimy się nie trzy, a cztery dni… Zaczynamy w czwartek, 29 czerwca na otmuchowskim rynku.

Dla przybyłych gości zaplanowano projekcję filmu dotyczącego historii Lata Kwiatów oraz koncert. W piątek tradycyjnie imprezę otworzy barwny korowód. Nie zabraknie wystaw i stoisk tematycznych. Przybyli goście będą mieli do wyboru scenę w rynku lub przy Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym Sandacz.

– W sobotę oprócz wydarzeń w mieście, zaprosimy Państwa do udziału w piknikach rodzinnych w Rysiowicach i Kijowie. Niedziela również będzie pełna atrakcji – gwiazda wieczoru to Sheyla Bonnick Sounds of Boney M. Naszą imprezę zakończy pokaz pirotechniczny – mówi Jan Woźniak, Burmistrz Otmuchowa. 

Podsumowując – na czterech scenach wystąpią gwiazdy reprezentujące różne gatunki muzyczne. W tym roku Otmuchów będzie gościć m.in.: Zespół Piękni i Młodzi, Kamila Bednarka, After Party, CamaSutrę, Jerzego Kryszaka, Krzysztofa Daukszewicza, Andrzeja Cierniewskiego, EKT Gdynia, Baciary, Sheyla Bonnick Sounds of Boney M. i wiele innych.

Ponadto, podczas wydarzenia będzie można podziwiać dywany kwiatowe (Kino Podzamcze) oraz pokazy rycerskie na dziedzińcu otmuchowskiego zamku.

W sobotę, w godzinach 10.00-17.00 będzie miało miejsce „Drift Taxi”. Dla najmłodszych, do dyspozycji będą m.in. wesołe miasteczko i dmuchańce. W tym roku Otmuchów przygotował także pianę strażacką (sobota – Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Sandacz).

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź