Start Lifestyle Znów zjemy pyszne pierogi!

Znów zjemy pyszne pierogi!

Festiwal Pierogów powróci w kolejnym sezonie

przez Nysa Hot

Ta impreza po wielkim sukcesie tegorocznej edycji po prostu nie mogła nie znaleźć się w kalendarzu wydarzeń na przyszły sezon. Ośrodek Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie na pewno zorganizuje kolejny Festiwal Pierogów.

W tym roku na porcję pysznych pierogów trzeba było czekać w długiej kolejce. Mimo, że panie z Kół Gospodyń Wiejskich uwijały się jak w ukropie i tak trzeba było odstać swoje, bo zainteresowanie wydarzeniem przeszło najśmielsze oczekiwania.

Nysanie zjedli około 20 tysięcy pierogów! A było w czym wybierać. Serwowano klasyczne; jak ruskie, z kapustą czy z serem, ale nie zabrakło też rzadko spotykanych w restauracyjnych menu pozycji. Zapachem i smakiem kusiły bowiem pierogi z kaszanką, płuckami czy kaszą gryczaną.

Dodajmy, że Festiwal Pierogów nie będzie jedyną kulinarną imprezą w przyszłym sezonie. Ośrodek Rekreacji AKWA Marina zorganizuje także Festiwal Czekolady oraz Festiwal Pizzy i Sushi.

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź