Start Aktualności Zobacz wielkie polskie zwycięstwo w technologii VR!

Zobacz wielkie polskie zwycięstwo w technologii VR!

przez Nysa Hot

Nyski Dom Kultury zaprasza do Bastionu św. Jadwigi, gdzie w listopadzie otwarto dwa edukacyjne miejsca, które w bardzo przystępny i ciekawy sposób pokazują naukę i historię. Mowa o mini centrum nauki i Nyskim Centrum Edukacji o Niepodległości. W tym drugim miejscu warto skorzystać z okularów VR ,by w nowoczesnej technologii zobaczyć ważne historyczne wydarzenia.

– Wyjątkowy film „Wiktoria 1920” można zobaczyć w Nyskim Centrum Edukacji o Niepodległości w Bastionie św. Jadwigi. Godziny otwarcia: śr.-pt. 8:00-16:00, sob. 10:00-18:00. Rezerwacje dla grup: 732 900 420 – informuje Nyski Dom Kultury. 

Opis filmu

Film „Wiktoria 1920”, to wyjątkowa produkcja fabularna, zrealizowana w technologii VR (wirtualnej rzeczywistości) 360 stopni 3D. Dzięki niej widzowie przenoszą się w czasie do 1920 roku i stają się częścią grupy specjalnej składającej się ze studenta Janka Węgielskiego (w tej roli Dariusz Pieróg), ułana Władysława Brończaka (Szymon Mysłakowski) oraz pilota Eskadry Kościuszkowskiej, Meriana C. Coopera (Patryk Szwichtenberg), do których dołącza agentka wywiadu Pola Lewicka (Róża Klekotko).

Bohaterowie wyruszają w pełną przygód podróż w stronę Warszawy, uciekając przed bolszewikami, biorąc udział w walkach, snując jednocześnie plany na powojenną przyszłość… czy uda im się dostarczyć meldunek?

Czy bohaterowie ryzykują na próżno, czy jednak okaże się, że ich wiadomość będzie miała wpływ na losy jednej z najważniejszych bitew w historii nie tylko Polski, ale i świata?

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź