Start Aktualności ZOZ w Nysie zakupił nową karetkę za 625 000 zł!

ZOZ w Nysie zakupił nową karetkę za 625 000 zł!

przez Nysa Hot

Dziś nastąpiło oficjalne przekazanie nowej karetki dla zespołów ratownictwa medycznego w Szpitalu Powiatowym w Nysie.

Wartość zakupu nowej karetki to 625 000 zł, z czego 600 000 zł pochodziło z dofinansowania ze środków krajowych, uzyskanych przez szpital w 2023 r. Nowa karetka została zakupiona wraz z kompletnym wyposażeniem i będzie na co dzień służyć działalności zespołów ratownictwa medycznego nyskiego ZOZ.

– To ważny dzień dla służby zdrowia w powiecie nyskim, gdyż stawiamy kolejny krok ku poprawie dostępności oraz jakości świadczonych usług medycznych przez ZOZ w Nysie. Nowa karetka była bardzo oczekiwanym zakupem, z uwagi na wyeksploatowanie posiadanych ambulansów. Naszym celem jest dążenie do utrzymania prawidłowego i efektywnego funkcjonowania zespołów ratownictwa medycznego nyskiego ZOZ, dlatego też, w najbliższym czasie będziemy podejmować działania, aby dla nyskiego szpitala pozyskać jeszcze jedną nową karetkę i taki stawiamy sobie jeden z celów na najbliższy rok – powiedział Artur Kamiński, Dyrektor Szpitala Powiatowego w Nysie.

                     

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź