Start Aktualności ZPC Otmuchów chce rozbudować zakład. Będzie więcej miejsc pracy

ZPC Otmuchów chce rozbudować zakład. Będzie więcej miejsc pracy

przez Nysa Hot

Firma ZPC Otmuchów ma w planach budowę nowego zakładu lub rozbudowę już istniejącego. W zeszłym tygodniu prezes Zarządu Spółki Zakładów Przemysłu Cukierniczego w Otmuchowie Marek Piątkowski spotkał się z burmistrzem miasta Janem Woźniakiem.

-To spotkanie to przede wszystkim omówienie ewentualnej współpracy na przyszłe lata. Wizja, którą przedstawił prezes jest szansą utworzenia jeszcze jednego zakładu pracy na terenie miasta, bądź rozbudowy tego, który jest – informuje Urząd Miejski w Otmuchowie. – Drugim ważnym tematem, który poruszono, ma być powiększenie w perspektywie dwóch najbliższych lat zatrudnienia o 100-120 osób.

Podczas spotkania, burmistrz Jan Woźniak odebrał z rąk prezesa symboliczny czek na kwotę 5 tys. złotych. Dzięki tym pieniądzom kupione zostaną urządzenia do dezynfekcji rąk oraz sprzęt, który pozwoli zabezpieczyć przed koronawirusem uczniów, nauczycieli oraz petentów przebywających w obiektach użyteczności publicznej na terenie gminy Otmuchów.

Foto: UM Otmuchów

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź