Start Aktualności Zrób zdjęcia i wygraj pieniądze

Zrób zdjęcia i wygraj pieniądze

przez Nysa Hot

Często jeździsz miejskim autobusem, a jeszcze przy okazji lubisz robić zdjęcia? W takim razie ta propozycja jest dla Ciebie. Miejski Zakład Komunikacji w Nysie zachęca do udziału w konkursie. W puli nagród jest 1000 złotych.

Nagrody:

I miejsce – 500 zł

II miejsce – 300 zł

III miejsce – 200 zł

Organizatorem konkursu jest Clicktrans – serwis transportowy, łączący przewoźników z osobami szukającymi transportu ładunków.

-Promujemy ideę doładunku, jako sposobu na zmniejszenie ilości pojazdów na drogach i tym samym ograniczenie emisji CO2 do atmosfery. W podobny sposób planetę wspiera właśnie komunikacja miejska.

Co musisz zrobić?

Za pomocą fotorelacji i krótkiego opisu przedstaw swoją ulubioną trasę pokonywaną za pośrednictwem miejskiej komunikacji.

Wraz z wypełnionym i odręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym wyślij ją na adres konkurs@clicktrans.pl.

– Na zgłoszenia czekamy do 9 października 2020, a wyniki ogłosimy na stronie konkursu 14 października 2020. Najciekawsze trasy opublikujemy na blogu transportowym lub jego angielskim odpowiedniku.

W konkursie udział wziąć mogą osoby pełnoletnie.

Format pracy:

Zdjęcia – łącznie maks. 6 MB, format jpg/png/pdf

Opis – maks. 1 strona A4, format doc/docx/pdf

Wideo – maks. 1 minuta

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź