Start Aktualności Zwężenie drogi przy Energetyku

Zwężenie drogi przy Energetyku

Niezrozumiała Decyzja Zarządu Dróg Wojewódzkich

przez Nysa Hot

Zmiana organizacji ruchu przy ul. Bramy Grodkowskiej. Rano zaskoczenie kierowców, w godzinach szczytu wielki korek. Poprawa bezpieczeństwa na Rondzie Solidarności może powodować jeszcze większy paraliż komunikacyjny w Nysie.

Większe korki w Nysie pod decyzji ZDW

Do tej pory kierowcy stali w korkach od MacDonalda w kierunku Mostu Bema, teraz korek tworzy się również od strony Opola. Zwężenie lewego pasa powoduje, że utrudnienia czekają kierowców skręcających z osiedla Podzamcze i AWP w kierunku Ronda Solidarności. Lewy pas został zwężony na długości kilku metrów, a kierowcy są zmuszeni do jazdy na zakładkę. Dziś po godzinie 15-tej mogliśmy oglądać efekty takiego rozwiązania. Korek ciągnął się aż do cmentarza przy Złotogłowickiej.

Nie czekając na wyjaśnienia Zarządu Dróg Wojewódzkich, można przewidzieć co odpisze. Zwężenie jednego z dwóch pasów jezdni spowodowane jest poprawą bezpieczeństwa na rondzie. Teraz wjazd na rondo od strony Biedronki będzie odbywać się tylko z jednego pasa.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź