Start Lifestyle Będzie nocne kino plenerowe nad jeziorem!

Będzie nocne kino plenerowe nad jeziorem!

przez Nysa Hot

Od 12 lutego kina znów będą mogły wznowić działalność, oczywiście w ścisłym reżimie sanitarnym. Kinomaniacy w naszym regionie czekają też na kolejną odsłonę Nocnego Festiwalu Filmowego nad Jeziorem. Pierwsza edycja tego wydarzenia, która odbyła się pod koniec lipca 2020 roku, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

-Kolejna edycja kina plenerowego będzie na pewno – mówi Edyta Peikert, prezes spółki AKWA. – Chcemy, żeby ta impreza już na stałe wpisała się do kalendarza wydarzeń i w świadomość mieszkańców. Działa też u nas w Nysie dyskusyjny klub filmowy, więc być może zjednoczymy siły, by impreza była jeszcze ciekawsza. – dodaje Peikert.

Wstępna data imprezy to 18-19 czerwca. W zeszłym roku wydarzenie również trwało dwa dni. Pierwszego wieczoru zobaczyliśmy film EVEREST, zaś drugiego NOC OCZYSZCZENIA. ANARCHIA. Wówczas o doborze repertuaru zdecydowali sami mieszkańcy. W tym roku ma być podobnie. Dodatkową atrakcją podczas wydarzenia będzie widowiskowy pokaz laserów.

-Impreza odbędzie się w miejscu, gdzie do tej pory rozłożona była karuzela. Sprawi to, że uczestnicy będą mieli dostęp do pola gastronomicznego. – podkreśla Łukasz Bogdanowski z Ośrodka Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie.

Sezon nad Jeziorem Nyskim zapowiada się niezwykle ciekawie. Imprezy mają być organizowane w każdy weekend. O kolejnych wydarzeniach planowanych przez spółkę AKWA napiszemy niebawem.

Co jeszcze planuje spółka AKWA? Warto przeczytać:

Food trucki nad jeziorem. Będzie też scena!

Będzie Festiwal Pierogów nad jeziorem!

Foto: Ośrodek Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź