Start Aktualności Gdzie zjeść najlepszą pizzę? W Dekadzie!

Gdzie zjeść najlepszą pizzę? W Dekadzie!

przez Nysa Hot

Galeria Dekada bije rekordy popularności. Kupujemy tam ubrania, akcesoria, produkty spożywcze. Pomimo pandemii, bardzo dobrze radzą sobie również punkty gastronomiczne. Na pierwszym piętrze zapachami kusi m.in. Pizza Corner.

Klasyczna włoska pizza w Pizza Corner

W galerii Dekada w strefie food court od 1 grudnia 2020  działa pizzeria – Pizza Corner. Lokal serwuje klasyczną włoską pizzę na cienkim cieście, a do jej wypieku używa wyłącznie wysokiej jakości składników. Pomimo krótkiej obecności na nyskim rynku gastronomicznym, pizzeria szybko zyskuje swoich wiernych fanów. Jak mówią sami pracownicy, kluczem do ich sukcesu jest ciasto na pizzę, do którego podchodzą z ogromną pasją i które wyrabiają z oryginalnej włoskiej mąki i niewielkiej ilości drożdży.

– Ciasto wyrasta w czasie 48 godzin, przez co zyskuje wyjątkowy smak i przede wszystkim jest lekkostrawne. Zachęcamy do skosztowania! – mówi jeden z pracowników punktu.

Pizza na kawałki

Ogromną zaletą pizzerii jest fakt, że możemy kupić kawałek pizzy (1/6) lub całą o średnicy 35 cm. Tu Pizza Corner również daje możliwość połączenia smaków i zamówienia „pół na pół”, a dzięki krótkiemu menu możemy być pewni, że na naszej pizzy zawsze znajdują się świeże składniki. Oprócz pizzy w menu znajdują się również zapiekanki, kanapki oraz sałaty (zobacz pełne menu). Wszystkie dania są przygotowywane na miejscu.

Czytaj także:

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź