Start Aktualności Igor Kwiatkowski w NDK

Igor Kwiatkowski w NDK

przez Nysa Hot

Igor Kwiatkowski, niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami scenicznymi. Najpierw w kabarecie Paranienormalni, od kilku lat jako solista, nieprzerwanie bawi i zjednuje sobie sympatię tysięcy widzów. Już 6 listopada o godz. 17.00 artysta wystąpi w Nyskim Domu Kultury. 

– „Świat kradnie polskie piosenki”, „Koniec Netflixa”, „Kąpiel tylko raz w tygodniu”, „Kobiety odnoszą liczne obrażenia” – to kilka z tematów, z którymi zmierzy się Igor Kwiatkowski w swoim premierowym programie pt. „Tylko śmiech nas ocali”. To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością, zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość. Igor pokaże Wam, że tu i teraz można spotkać wiele uśmiechu. Zobaczycie, że choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić – informuje Nyski Dom Kultury.

Bilety do nabycia w kasie NDK (parter 90 zł, balkon 80 zł).

Najbardziej znana kreacja Igora Kwiatkowskiego to oczywiście postać postrzelonej i zakręconej Mariolki. Artysta znakomicie parodiował też Roberta Makłowicza, Sylvestra Stallone’a a nawet Elżbietę Jaworowicz.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź