Start Lifestyle Już wkrótce nowe punkty w DEKADZIE! Zobacz co się otworzy!

Już wkrótce nowe punkty w DEKADZIE! Zobacz co się otworzy!

przez Nysa Hot

Od dzisiaj galeria DEKADA znów może działać pełną parą. Do naszej dyspozycji wreszcie są wszystkie punkty w obiekcie. Co ważne, już wkrótce otworzą się kolejne. Pojawi się m.in sklep TEDi, marka niezwykle popularna za naszą zachodnią granicą (Będzie sklep TEDi w DEKADZIE).

– Na wiosnę zaprosimy Państwa do kilku nowych sklepów. Przed Świętami Wielkanocnymi otworzy się sklep TEDi. – mówi Maciej Kwit, dyrektor galerii DEKADA.

Sklep oferuje różnorodny asortyment, od artykułów warsztatowych i służących do majsterkowania, przez artykuły kosmetyczne, drogeryjne i toaletowe,  po akcesoria i karmy dla zwierząt. TEDi będzie znajdował się na I piętrze galerii obok salonu RTV AGD.

-Oprócz tego już na wiosnę będzie czynna cała strefa food court. Otwieramy burgerownię Pan Buła, Pierożki u Belfra oraz Hell’s Chicken. Otworzy się także salon formowy Play oraz salon Tescoma, czyli drobne AGD. – wylicza Kwit.

Czekamy także na otwarcie kina. Według wstępnych zapowiedzi ma to nastąpić w okolicach czerwca.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź