Start Hot Kto straszy nyskie dzieci? Kolejny mail z groźbą

Kto straszy nyskie dzieci? Kolejny mail z groźbą

przez Nysa Hot

To już prawdziwa plaga. Wczoraj do kolejnego przedszkola wpłynął mail z groźbą wysadzenia budynku. Tym razem chodzi o Przedszkole nr 14 w Nysie. To już kolejny taki przypadek w ostatnim czasie.

Maile z groźbami płyną do przedszkoli w całej Polsce

Wcześniej podobne wiadomości dostały inne placówki w gminie Nysa; Zespół Szkolno-Przedszkolny w Niwnicy, Przedszkole nr 12 i nr 8 w Nysie. Okazuje się, że problem dotyczy praktycznie całego kraju. Na razie nie wiadomo kto stoi za tymi groźbami.

-Podobne maile płyną do przedszkoli praktycznie w całej Polsce – mówi rzecznik nyskiej Policji mł. aps. Mariusz Schweigier. -Wczoraj wiadomość taką jak Przedszkole nr 14, otrzymało kilkadziesiąt placówek w różnych częściach kraju.

Szukają sprawcy

Podobnych zgłoszeń jest tak dużo, że istnieje spore prawdopodobieństwo, że Komenda Wojewódzka i CBŚ będą prowadzić  zbiorcze postępowanie w tej sprawie.

Nasi Czytelnicy są oburzeni, czego dają wyraz w swoich komentarzach na naszym profilu na FacebookTo się dzieje nie tylko w okolicach Nysy. We Wrocławiu podobne historie zdarzyły się w zeszłym tygodniu. Złapcie tych psycholi i zamknijcie w psychiatryku. – pisze Pani Grażyna. –Złapać tego „żartownisia”i obciążyć kosztami. Jakim debilem trzeba być, żeby narażać dzieci na taki stres?!? – to z kolei komentarz Pani Doroty.

Zobacz także:

Znów ewakuacja dzieci. Kolejny alarm bombowy

Kolejna ewakuacja nyskiego przedszkola

Ewakuacja w Przedszkolu nr 8

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź