Start Aktualności Metamorfoza rodem z Nysy. Poznajcie ekspertów

Metamorfoza rodem z Nysy. Poznajcie ekspertów

przez Nysa Hot

Do 26 maja kandydatki z Nysy mogą aplikować i wygrać pełną metamorfozę w konkursie “Odkryj piękniejszą wersją siebie”. Publikujemy sylwetki firm odpowiedzialnych za przemianę głównej bohaterki konkursu.

Metamorfoza nie tylko wyglądu

Metamorfoza w 80-dni? Z nimi projekt jest jak najbardziej wykonalny (czytaj więcej: Odkryj siebie na nowo. Metamorfoza pod okiem ekspertów). O zmianę nawyków żywieniowych, zabiegi upiększające, czy też trening personalny zadbają lokalne firmy. W czasie projektu zadbamy o materiały making off, dzięki czemu bliżej poznacie uczestników tego ciekawego projektu.

ALDONA MIKA-SZABAT ZE STUDIO MIKA – organizatorka projektu

W projekcie wykona: fotorelację z przebycia metamorfozy oraz sesję kobiecą dla 1. miejsca. Dodatkowo dwie mini sesje dla 2. i 3. Miejsca.

Prawie od 10 lat zajmuje się fotografią kobiet, mężczyzn, rodzin oraz dzieci. Jest absolwentką szkoły fotograficznej AFA PHO- BOS oraz UP we Wrocławiu. Specjalizuje się w sesjach KOBIECYCH I CIĄŻOWYCH. „Wydobywam z modelek ukryte piękno i sprawiam, że czują się wyjątkowo”.

MAKE UP ARTIST MAŁGORZATA NAHALEWICZ

W projekcie oferuje: profesjonalny makijaż do sesji dla 1. miejsca oraz zniżkę -20 % na makijaż
Zawodowo makijażem zajmuje się od 8 lat. Na początku była to tylko pasja, która przerodziła się w zawód. „Kiedy widzę uśmiech na twarzy klientek, któremu nie raz towarzyszą łzy szczęścia na widokmetamorfozy jaką przeszły – jest to dla mnie najlepsza nagroda”. Makijażem możemy kształtować naszą osobowość oraz podkreślać nasz charakter.

DOM MODY NYSA-Suknie Ślubne Garnitury

W projekcie gwarantuje: piękne kreacje do sesji dla każdego miejsca.
Od 30 lat są w naszym mieście. Ubierają mężczyzn oraz kobiety w różnym wieku w garnitury oraz suknie na ważne dni ich życia. Ich nyskie garnitury nosi Maluma, Kasjusz Życiński, Donkasjo czy zawodnicy Stali Nysa. To co ich wyróżnia, to nie tylko tworzone przez nich ubrania, ale również zaangażowanie całego zespołu, współpracujących dostawców i kooperantów.

PAWEŁ JAGLARZ SALON FRYZJERSKI

W projekcie wykona: profesjonalną fryzurą do sesji zdjęciowej dla 1. Miejsca.
Mistrz Fryzjerstwa – Stylista fryzur. Fryzjerstwo to jego życie i pasja. Jest między innymi zdobywcą Oskara Mistrzostw Świata, Medalistą Mistrzostw Europy, Mistrzem Ukrainy, zdobywcą Pucharu Włoch we fryzjerstwie.

MARIA HORODYSKA ZE STREFY FITNESS

W projekcie jest odpowiedzialna za: trening oraz wsparcie w doborze menu przez 80 dni dla 1. Miejsca. Dodatkowo oferuje miesięczny dostęp do platformy fitness dla 2. i 3. Miejsca.
Ukończyła AWF we Wrocławiu, instruktorem fitness i trenerem personalnym jest od 15 lat. Prowadzi również poradnictwo żywieniowe. Organizuje treningi stacjonarnie i online na platformie treningowej. Jest w mediach społecznościowych, żeby wspierać i motywować kobiety do dbania o siebie i swoje zdrowie.

KUBA LISOWSKI Z MK MEDIA

W projekcie wykona: wideorelację z przebycia metamorfozy.
Freelancer. Operator kamery i montażysta. Zaczął filmować 6 lat temu, najpierw jako pomocnik na planach zdjęciowych, później operator kamery, by w końcu stać się „samowystarczalnym” i niezależnym. Teledyski, reklamy, dokumenty, wszelkiego rodzaju video na social media – to gatunki, w których się porusza, ale nie ogranicza się tylko do nich.

PRESTIGE MEDICAL CLINIC BY MALWINA HOSZOWSKA
W projekcie wykona: zabieg komórki macierzyste dla 1. Miejsca oraz zabieg osocza bogatopłytkowego dla 2.i 3. Miejsca
Specjalizuje się w zabiegach przywracających młodość i piękny wygląd. Dbając o najwyższe standardy gwarantuje skuteczne i bezpieczne terapie zabiegowe. Wykonuje innowacyjne zabiegi oraz posiada technologie urządzeń światowej klasy. Wykonuje również modelowanie tkanki tłuszczowej, trwałe usuwanie owłosienia oraz niechirurgiczny lifting twarzy.

LASH & BEAUTY EDYTA GŁĘBOCKA
W projekcie zajmie się: stylizacją rzęs dla 1. Miejsca.
Stylizacją rzęs zajmuje się od 5 lat – wie o nich wszystko, a nawet i więcej. Szkoliła się u najlepszych stylistów rzęs w Polsce, dzięki czemu możecie być pewne, że Wasza stylizacja będzie odpowiednio dobrana. Piękne rzęsy są ozdobą każdej kobiety -zaczaruj spojrzeniem z Lash&Beauty.

MO.ATELIER MONIKA MACIEJOWSKA-ZAWADA
W projekcie wykona: dowolną stylizację paznokci dla 1. Miejsca.
Salon powstał 5 lat temu z miłości do tworzenia piękna i dzielenia się uśmiechem. Ich głównym zadaniem jest uszczęśliwianie Pań pięknymi stylizacjami. Każda stała klientka jest jak najlepsza przyjaciółka. Atelier to nie tylko paznokcie, wykonują wiele innych zabiegów

DR SŁAWOMIR ADAMOWICZ OSTEOPATIA FIZJOTERAPIA KOSMETOLOGIA
W projekcie oferuje: opiekę fizjoterapeuty przez 80 dni oraz makijaż permanentnym brwi dla 1. Miejsca. Zniżkę – 25 % na spotkanie z Osteopatą lub Fizjoterapią dla 2.i 3. Miejsca.
Jest praktykującym fizjoterapeutą, absolwentem AWF oraz WSF we Wrocławiu, obecnie w trakcie studiów na Akademii Osteopatii we Wrocławiu. Od kilkunastu lat specjalizuje się w leczeniu dolegliwości bólowych różnego pochodzenia, jak również zaburzeń w pracy układu pokarmowego, oddechowego, krążeniowego i nerwowego

PRZESTRZEŃ DLA KOBIET, KLAUDYNA CICHOCKA-VOLKOV
W projekcie oferuje: miesięczny coaching i wsparcie na drodze do całkowitego spełnienia – dla 1. Miejsca. Możliwość wywiadu w Przestrzeni dla Kobiet – dla 1. Miejsca.
Tworzy autorski cykl rozmów „Przestrzeń dla kobiet” o znajdowaniu swojej drogi i realizacji siebie. Wspólnie ze swoimi gośćmi mówi o tym jak zacząć realizować swoje pomysły, dbać o siebie i jak łączyć życie rodzinne z zawodowym. Rozmawia o kobiecości i o tym, jak wspierać siebie nawzajem!

SKLEP RYBNY NYSA Ul. Kolejowa 11
W projekcie oferują: bon na zdrową żywność do wykorzystania przez 80 dni.
To firma z tradycją oraz wieloletnim doświadczeniem. Działają na rynku nyskim od 1999 roku. Specjalizują się w sprzedaży zdrowej żywności, świeżych ryb, owoców morza, sushi, produktów do kuchni azjatyckiej, wędzonych ryb oraz wielu innych .

plakat projektu: ODKRYJ PIĘKNIEJSZĄ WERSJĘ

Więcej informacji o projekcie oraz o sposobie zgłaszania znajdziecie w poście:
https://www.facebook.com/photo?fbid=137114521758492&set=a.124076873062257

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź